Uzdāvini garšīgu personalizētu dāvanu!

Dāvini personalizētas dāvanas saviem mīļajiem, dāvini saviem kolēģiem un visiem tiem, kam vēlies sagādāt prieku!

Par to, kādas dāvanas ir pašas labākās šaubu nav nevienam – tās ir tās, kurās ir ieguldīts laiks, enerģija, mīlestība un labas domas. Un nav svarīgi vai tās ir Lieldienas vai Ziemassvētki, Valentīndiena, Starptautiskā Sieviešu diena, dzimšanas diena, vārda diena, vai kādi citi svētki, kuri Jums ir nozīmīgi – mēs atradīsim to ĪPAŠO personalizēto dāvanu jebkuros svētkos.

Saskaņosim iepakojumu, lentas un pats svarīgākais, kopā izveidosim gan  īpašus dāvanu garduma dizainus, gan tā pildījumu balstoties uz Jūsu vēlmēm, tādā veidā personalizētās dāvanas būs ideālas un tās dāvātu Jūsu mīļajiem smaidu un prieku katrā dzīves svarīgālajā momentā!

Sweet Deco komanda zina, ka “Handmade” produkti ir gatavoti ar mīlestību un rūpēm un ka katrs produkta gabaliņš nes savu stāstu un unikalitāti!      Šo sajūtu mēs spējam nodot arī saviem klientiem, kas ikdienā izvēlas tieši mūsu radītos produktus!

Savas darbības laikā esam apzinājušies pavisam vienkāršu un visiem zināmu patiesību:

Kad ir ideja un skaidrs mērķis. – Kā arī komanda, kas vienmēr atbalsta un sniedz plecu viens otram – Jebkas ir sasniedzams, reāls un pavisam vienkārši īstenojams!

Svētku laiks ir mūsu mīļākais laiks!
Kāpēc?
Rūpējoties par saviem klientiem, mums ir iespēja izpildīt pašas trakākās un oriģinālākas idejas. Ar tām Jūs varat pārsteigt ikvienu, kam vēlaties sagādāt prieku svētku brīžos! 🥰

Lai saldi no Sweet Deco komandas!

https://www.instagram.com/sweet_deco.lv/

Personalizētas dāvanas

Sazināties ar mums

Contact Us LV